Fresh News!

Výhra na Teen CHoice awards

15. srpna 2011 v 22:11 | Katy LoveGood

Výhry na Teen Choice Awards


"Harry Potter" filmová série obdržela 7 cen na Teen Choice Awards včetně ceny letního filmu a Sci-Fi/Fantasy filmu pro "Deathly Hallows: Část 2".

Herci Rupert Grint (Ron Weasley) a Tom Felton (Draco Malfoy) přišli živě na pódium a Daniel Radcliffe (Harry Potter) se připojil později skrze satelit, aby poděkoval fanouškům. Video níže zaznamenává tento moment :) :


Zmíněné ceny:
Cena za Sci-Fi/Fantasy Film: "Deathly Hallows - Part 2"
Cena za letní film: "Deathly Hallows - Part 2"
Cena za herec letního filmu: Daniel Radcliffe
Cena za herečka letního filmu: Emma Watson
Cena za herečku ve Sci-Fi/Fantasy filmu: Emma Watson
Cena za Lip-Lock: Daniel Radcliffe & Emma Watson, "Deathly Hallows - Part 1"
Cena za Villain - Tom Felton

"Deathly Hallows: Part 2" se stal třetím nejjvýdělečnějším filmem na světě

13. srpna 2011 v 13:56 | Katy LoveGood
Jak spočítal Box Office Mojo, "Harry Potter a Relikvie Smrti: Část 2" se stal třetím nejvýdělečnějším filmem na světě. Doposud film vydělal 1,13 miliardy $ (v přepočtu asi 20 milioard českých korun). Jediné filmy, které měli více jsou "Avatar" and "Titanic," takže se fanoušci Harryho Pottera ještě budou muset pořádně snažit.

Shlédněte ofiko HP stránku

23. července 2011 v 10:05 | Katy LoveGood

Je krásně udělaná a jsou tam hry, tak se na ní jukněte :) Je tam překladač do hadího jazyka, mugglenet.com a ostatní zajímavé věci :)->ZDE

Fanoušci byli puštěni po premíéře do parku :)

19. července 2011 v 9:20 | Katy LoveGood


Universal Studios mělo velké překvapení pro Harry Potter fanoušky po půlnoční preméře HP7II v Universal City Cinema. Více než 3,000 fanoušků dostalo přístup do "Kouzelného světa HP", zábavního parku v Universal Studios a to ve 3 hodiny ráno. Všech 20 obrazovek bylo totálně vyprodaných. Kouzelný svět byl otevřen až do 5 hodin ráno! Jak á bych tam chtěla!

Obrázky lidí vstupujících do parku najdete v c.č.

Další rekordy zlomeny! Jééé!

17. července 2011 v 8:10 | Katy LoveGood

"Relikvie Smrti: Část druhá" vydělal 92.1 millionů $ pouze v pátek a tak zlomil rekord pro jednodenní výdělek. Tím konečně pokořil Twilight, tentokrát ale New Moon, který dydělal je 72,7 $(no jen, oproti HP jen). Dále pokořil mezinárodní rekord za tři první dny vysílání, tím, že vydělal 249,6 millionů $! Dle všech výpočtů je poslední Harry na dobré cestě k zlomení rekodu pro největšího světového začátku promítání filmu, musí překročit $394 millionů, který získal Princ Dvojí krve! Počítá se, že překoná i rekord v USA za první víkend promítání filmu. Musí překonat $158.4 millionů vydělaných Warnerovým Temným rytířem. Stmívání může jít konečně někam! HP si to zaslouží více! A Já držím mo palce ať to vyjde!

Nový Harry už láme rekordy!

16. července 2011 v 0:07 | Katy LoveGood

Harry už je na dobré cestě k tomu, aby měl pod palcem nějaké ty rekordy, jeden už má zatím v kapse. Harry vydělal 43,5 milionu $ jen z půloční premiéry a jen v USA ve véce než 3,800 lokalitách. Tím film překonal i Twilight Sagu:Zatmění.
"Byl to hezký začátek pro film, kterým to vše končí," řekl Dan Fellman, ředitel Warner Bros. v USA:
"Všichni ve Warner Bros. se ke mně přidávají a gratulují všem lidem, kteří stáli za filmy s Harrym Potterem. Víme, že tohle je jen začátek vynikajícího víkendu a magického léta."
Mezinárodně druhá část zatím vydělala 82,5 milionu $ pouze ve dvou dnech a také zlomila rekord v půlnočním promítání v IMAXU, kde bylo vyděláno 2 miliony $.
Tak Harryho fanoušci opět nezklamali a podpořili trvdou práci! Jen tak dále! Jsem moc šťastná za celý tým okolo Harryho Pottera. Moc jim děkuji!

Snape byl zvolen nejlepší postavou z HP

15. července 2011 v 9:08 | Katy LoveGood

Snape byl zvolen nejlepší postavou z HP

Nemusí být zrovna nejoblíbenějším učitelem v Bradavicích, ale Severus Snape byl zvolen nejlepší a nejcharakternější postavou v Harrym Potterovi jeho fanoušky. Porazil i Harryho, Rona a Hermione a dostal se na první místo v soutěži, kterou vedlo MTV. A všichni fanoušci zřejmě uznali, že Voldemort je docela strašidelný, ale prohrál s Bellatrix Lestangeovou v soutěži o největšího padoucha.
Smrt Albuse Brumbála byla zvolena nejsrdovějším momentem, chvílí, která se Vás velice dotkne v celým sedmi knihách.(S tím jediným nesouhlasím, pro mě tento moment byl, když si Harry prohlížel myšlenky Severuse Snapea a zjistil celou pravdu).Harryho neviditelný plášť porazil Hermionin obraceč času v soutěži o tu jednu věc, kterou by mudlové chtěli nejvíce dostat do svých rukou.
A Ron třeba nikdy nebyl nejlepším studentem třídy, ale Rupert Grint, který Rona hrál, podle fanoušků bude ze všech herců nejslavnější a jeúspěšnější.

Čerstvě z kina

14. července 2011 v 3:05 | Katy LoveGood
AHoj! Zrovna před čtvrt hodinou jsem se vrátila! Byla to bomba! Pomalu se to rozjíždělo, začátek nebyl úplně, jak jsem si ho představovala, ale potom to bylo libový! Úplně jsem řvala, když tam byli ti mrtví a když Snape říkal, jak miluje Lily.. Bylo tam víc dějových nesrovnalostí než v první části, ale líbilo se mi to. Bylo to vtipné, romantické, akční. Prostě pecka! Byla jsem sice na 3D, ale je to zbytečné.. Bylo tam pár momentů pro 3D, ale radši bych šla na 2D. DOmů jsem si přinesla celou krabici popkornu, protože jsem nebyla schopná ani uždibovat, jak jsem do toho byla zabraná!! Uplně nemám slov.. Ještě jsem si plně neuvědomila, že nic dalšího nebude..Až si to uvědomím, zase budu brečet! Ale rozhodně film doporučuju. Ti, co mají HP rádi budou nadávat na všechny chyby, ale ti, co ho milují, budou vyzdvihovat jeho přednosti! A já budu. Bylo to fakt krásný, mělo to úplně všechno! Utíkejte do kina ;)
Dobrou :) Katy L.

Last Days on the SET

10. července 2011 v 19:03 | Katy LoveGood
Poslední dny na natáčení herců. Toto video mě taky dojalo. Spousta objetí a děkování. Všem ty díky patří.

Ohlédnutí za Harrym Potterem

10. července 2011 v 18:31 | Katy LoveGood
Warner Bros Pictures vydalo video, která má být ohlédnutím za osmy filmy o Harrym Potterovy. Zavzpomenutí si na staré časy. Mě při tom vhrkly slzy do očí, jakejch to bylo krásnejch 14 let.

Ach jo, já budu tak bulet až ten film uvidim :/
 
 

Reklama