Pottermore.com

První dojmy z Pottermore.com

16. srpna 2011 v 10:51 | Katy LoveGood

První dojmy z Pottermore.com


Před pár hodinami byl otevřen první beta přístup vybraným pár nalezitelů brku na stránce Pottermore, nejnovějším projektu JKR. Pár stránek jíž zveřejnilo brzké recenze a první dojmy stránky. Entertainment Weekly říká o stránce (ale musím varovat, pokud si chcete nechat překvapení, nečtěte následující odstavec):
"První věcí je, že vy, kteří jste si mysleli, že jde jenom o hru, která má zapříčinit lepší prodej knih a audioknih: tak tomu není. I když jsou momentálně na stránce nalezitelné jen materiály k první knize - Harry Potter a Kámen mudrců, je tu pořád více věcí, díky kterým Vám unikne odpoledne v mžiku oka."
EW se dostává hlouběji do detailů stránky, komentuje rozdílné momenty a prvky zařazeny v Pottermore. Big Shiny Robot udělal online recenzi skrze první kroky zkušenosti. Poslechněte si jejich myšlenky zde.

Pokud jste se tam dostali, napište, co si myslíte :)

Pottermore news!

15. srpna 2011 v 21:45 | Katy LoveGood

Pottermore.com Updates!


Něco nového již víme o Pottermore. Obrázek výše bude hlavní stránkou po přihlášení! Příčná ulice. První lidé mají mít již brzy přístup, všichni měli již dostat Welcoming letter. Snad Vám! Já se na přihlášení neuvěřitelně těším!! Tak moc!

Jsem Tam!!

2. srpna 2011 v 13:02 | Katy LoveGood
Áááááá, holky, kluci, dostala jsem se tam. Pottermore mi bude otevřen dříve než ostatním! Jsem tak šťastná!!! :) Rozhodně to vyzkoušejte, nebudete litovat, zabere to minutu, ale musíte zítra! Dneska už není místo..

Nepromeškejte kouzelný brk!!

2. srpna 2011 v 10:16 | Katy LoveGood

Pokud chcete získat dřívější přístup k Potteromore.com než ostatní, zkuste najít Magický brk na stránce. Pokud si chcete počkat, ukáže se Vám stránka v říjnu. Ale pro Vás kdo chcete, jsem přeložila nějaké FAQ o soutěži:

Co je to kouzelný brk?
Kouzelný brk je umístěn v Bradavické škole Čar a Kouzel. Zaznamenává data narození dětí s magickými schopnostmi a napíše její, nebo jeho jméno do velké knihy. Každý rok se profesorka McGonagallová podívá do knihy a dětem, kterým je, nebo brzo bude jedenáct, rozešle dopisy. Pár šťastných, kteří najdou brk, budou moci shlédnout obsah dříve než v říjnu, kdy bude stránka oficiálně otevřena.

Jak ho najít?
Každý den ze sedmi, od 31. července do 6. srpna, budou tvůrci dávat nápovědy na hlavní Pottermore stránku. Každý den bude nová nápověda a každý den se bude týkat jiné knihy ( dnes půjde o třetí knihu, zítra o čtvrtou a ve čtvrtek o pátou atd.) První tři dny budou nápovědy těžší než zbylé dny.
Abyste našli Brk, musíme rozluštit nápovědu a odpověď přidat na konec adresy http://quill.pottermore.com To Vás dovede na stránku, kde uvidíte brk.
Příklad:
Nápověda: Kolik knih je v Harry Potter sérii? Vynásobte to číslo deseti.
Odpověď: 70
A poté přidejte číslo na konec adresy.
Pak klikněte na 'Zpět'.

Já do toho určitě jdu! Co vy?

Pottermore.com otevírá nový web

15. července 2011 v 8:17 | Katy LoveGood

Jistě již o webu Pottermore.com víte, ale teď si otevřel novou podstránku jménem Insider.
Je to oficiální blog Pottermore.com a budou na něj psát pouze členi zakladatelského týmu Pottermoru. A tím budou přiníšet nejposlednější novinky a odpovědi JKR na otázky, které bued dostávat. Všechno oficiálně začíná 31 července a články budou přidávány pravidelně, takže po datu tam nezapomeňte vracet, nebo si je přidejte do RSS kanálu, abyste o nic nepřišli. A pokud chcete vědět ještě víc, můžete si je přidat na Twitteru(můžete je follownout, ale nevím jak to říct česky:)) @Pottermore.

 
 

Reklama