Relikvie smrti

Videa vydaná po premieře

18. července 2011 v 9:05 | Katy LoveGood
No dva YOUTUBEŘI, které odbírám, vydali HP videa. Nevím, jestli jsou vtipná ale jsou docela hezky udělaná :)

Co si o nich myslíte?

Krátké záběry z DH II

20. března 2011 v 10:52 | Katy LoveGood
Je to tu už déle. Ale přesto Vám to chci ukázat!
Já sama jsem se na to nekoukala, protože chci mít ten film uplně neokoukanej, protože bude to nejlepší věc na světě, ale dávám vám to sem..vaše Undesirable NO.1..
http://www.youtube.com/watch?v=l2DhaVnKIwU&feature=topvideos

nějaké screeny z hry!

27. prosince 2010 v 9:32 | Katy LoveGood
http://cdn1.gamepro.com/article_img/gamepro/215313-1.jpg?rand=8EA8C770-E02E-F5CF-013084D87BA19189

Moje recenze na HP 7 I

11. prosince 2010 v 7:55 | Katy LoveGood
Ahojdááá jsem zpět, omlouvám se že jsem tu nebyla, ale příští víkend mám vánoční vysdtoupení s TéeSkem, takže docela nestíhačka. Musím si šít kostým a skoro mi ani nezbývá čas na spaní. Každopádně píšeme povinně každé dva týdny recenzi na kknihu, film, a hádejte jakou jsem si vybrala na tento týden..
recenze v c.č.

Aktuálně.cz o HP 7

22. listopadu 2010 v 18:42 | Katy LoveGood
Praha - Na českém trhu sedmý díl Harryho Pottera, tedy zfilmovaná první půlka závěrečné, sedmé knihy J. K. Rowlingové, překonal při prvním víkendu nejen dosavadní rekordy potterovské série jako v USA, ale i historické tabulky nejúspěšnějších startů. 
Film Harry Potter a Relikvie smrti - 1. část po premiéře podle Unie filmových distributorů přilákal kin 246 180 fanoušků. Historické tabulce úspěchů prvního víkendu doposud kraloval snímek Harry Potter a Princ dvojí krve, který vloni v červenci navštívilo během popremiérového víkendu 172 266 zájemců.

Do českých kin přišla první část sedmého filmu v počtu 36 kopií, další jsou na digitálních nosičích. V kinech jsou verze dabované i opatřené titulky.
Na rozdíl od světa, kde si série udržuje stabilní skupinu fanoušků, tak v Česku roste počet diváků, kteří na filmy s dospívajícím čarodějem chodí. Může to být být dáno jistým zpožděním za světem, se kterým se u nás fenomén Potter uchytil přece jen uchytil. Na druhé straně se dá tento trend vyvětlit i stále rostoucím počtem multiplexů, ve kterým vždy patří potterovské filmy k nejviditelnější nabídce.

Pohled do historického žebříčku filmů s nejvyšší návštěvností za první víkend odhaluje, že Češi slyší možná jeětě víc na totéž, co publikum jinde ve světě - reklamní kampaně a filmy na pokračování, tedy zavedené značky. Zároveň se ale ukazuje, že jsou poměrně velcí patrioti a chodí na české filmy, respektive na "hezké české filmy, které pohladí po duši".
Druhé a třetí místo tabulky doposud patřilo okračováním Pána prstenů s podtituly Návrat krále a Dvě věže; zhlédlo je 149 095, respektive 138 868 fanoušků. Nejlepší víkendový výsledek z domácí tvorby dosud má s počtem 119 602 diváků Jáklův Kajínek a v tabulce je pátý. Za ním následují na jedenáctém místě Vratné lahve Jana Svěráka s bilancí 107 357 lidí.

Hlavně pro fanoušky

I ve světě sedmý díl díl Harryho Pottera, respektive zfilmovaná první půlka závěrečné, sedmé knihy J. K. Rowlingové, naplnil předpovědi, že půjde o největší očekávaný hit konce letošního roku v kinech. Přestože se vše teprve chystá na závěrečný boj s lordem Voldemortem a panuje shoda, že jde především o ochutnávku a předehru před opravdovým finále, zaznamenal film Harry Potter a Relikvie smrti - 1. část za mořem nejlepší start ze všech filmů dosavadní série.

Úžasná Helena na premiéře v Londýně

21. listopadu 2010 v 15:28 | Katy LoveGood
Já jí miluju!!!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Evanna Lynch na premiéře v Irsku

21. listopadu 2010 v 15:25 | Katy LoveGood

Nový trailer k HP 7 I hře

21. listopadu 2010 v 15:17 | Katy LoveGood
Je faakt, hustej, tu hru neuvěřitelně chci!!

Postery k HP7

20. listopadu 2010 v 11:10 | Katy LoveGood
Myslím, že jsou všechny.

dddd

HP7

19. listopadu 2010 v 20:15 | Katy LoveGood
Krásný, úžasný, výborný, splňující očekávání. Konečně jsem to viděla a hrozně se mi to líbíilo. Všechno tam bylo, až na malinký detaily, který se dali postrádat. A strašně to taam jim slušelo. A strašně jsem brečela,  když Dobby, bylo to krásný, strašně jsem si to užila a prostě, kdybych to měla popsat, tak píšu ještě hodně dlouho, takže to utnu. Jediný zklamání bylo, že jsem zjistila, že kámošky se ktterejma jsem na tom byla, to nečetly! jsem pohoršena! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Jdu znova a na 3Dčko!!
 
 

Reklama